Centrum diagnostyki i napraw samochodów

Centrum diagnostyki i napraw samochodów

Centrum diagnostyki to duży kompleks o powierzchni 3600m2, który dostosowany jest do całościowej obsługi samochodów o różnej wielkości. Przestronny warsztat umożliwia pracę na kilku stanowiska pracy jednocześnie. Nowoczesny charakter budynku podkreśla przeszklona centralna część – jest to również segment administracyjny. Dwa boczne skrzydła mieszczą w sobie warsztaty z kanałami oraz niezbędnym sprzętem niezbędnego do wykonywania prac przy samochodach. Do każdego stanowiska prowadzi osobna brama – w sumie jest ich dwanaście.

Centrum diagnostyki i napraw samochodów

Powierzchnia użytkowa 3600 m2
Realizacja 2010-2012r.

Marina I

Marina I

Projekt architektoniczny przystani powstał przy współpracy z pracownią projektową Studio Archipelag, a jego realizacja mieści się na Starym Mieście we Wrocławiu. Marina przystosowana jest do cumowania i postoju obiektów pływających o różnej wielkości. Projekt zakładał stworzenie miejsc noclegowych i centrum usługowego, w którym znalazła się restauracja oraz miejsca, z których mogą skorzystać turyści w czasie rejsów wycieczkowych i rekreacyjnych po Odrze. Najważniejszym założeniem w czasie projektowania było stworzenie miejsca o funkcjonalnym charakterze.

 

Zobacz projekt architektoniczny przystani

Budynek hotelowo – usługowy Marina I

Współpraca z pracownią projektową Studio Archipelag
Stare Miasto I Wrocław I 2005-2006

Marina II

Marina II

Projekt pt. budynek apartamentowo usługowy Marina II powstał we współpracy z pracownią projektową Studio Archipelag. Wraz z bulwarem pieszo-rowerowym tworzą miejsce całkowicie przystępne zwiedzającym. Dolna część budynku przeznaczona jest na cele komercyjno-handlowe z wejściem bezpośrednio z ulicy.
Górne pietra to to 27 apartamentów o różnej powierzchni. W czterokondygnacyjnym apartamencie wydzielono również parking podziemny. Całość urzeka nie tylko wyglądem, ale również nowoczesnymi technologiami. Elewacja została wyłożona wypalanymi cegłami klinkierowanymi.

Budynek apartamentowo usługowy Marina II

Współpraca z pracownią projektową Studio ARCHIPELAG
Stare Miasto I Wrocław I 2008-2010

Salon BMW

Salon BMW

Projekt to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy pragną cieszyć się nieograniczoną przestrzenią i swobodnym dostępem do wszystkich samochodów. Salon samochodowy – nowa koncepcja ma wzmacniać pozytywny wizerunek marki, jej produktów, usług oraz akcesoriów. Wnętrze salonu utrzymane jest w kolorystyce białej i szarej. Ponadto wprowadzono tu wiele okien, by wpuścić do środka naturalne światło dzienne. Bryła salonu wyróżnia się nowoczesną linią konstrukcyjną.

Przebudowa i rozbudowa salon samochodowy BMW i MINI

Świlcza k. Rzeszowa I 2012