Projektujemy hotele

Lipiec, sierpień to zazwyczaj okres wakacji zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Wtedy wszyscy najchętniej wyjeżdżają, pogoda jest pewniejsza niż chociażby we wrześniu, a miejsca typowo rekreacyjne i wakacyjne są oblegane przez turystów. Projektujemy hotele oblegane nie tylko latem 🙂

Na taki gorący okres muszą się przygotować nie tylko rodzice wraz z dziećmi, ale także druga strona medalu, czyli wszystkie kurorty, hotele czy pensjonaty. One również muszą być gotowe na nadjeżdżających gości z całego świata i odpowiednio zadbać o miejsce wypoczynku. To nie tylko zmiana pościeli czy ułożenie menu na najbliższe miesiące. To także zakupy, odmalowanie pomieszczeń, wymiana oświetlenia, a może nawet ogrzewania i zainstalowanie nowego klimatyzatora. To wszystko wymaga nakładu pracy i czasu…

Nie co łatwiej mają hotele, które dopiero się budują i podążają nową drogą wyborów do swojego kurortu. Już na tym etapie ważne jest, aby wiedzieć czego chcemy i do czego dążymy, do jakiego stylu, jakiej atmosfery i jaki rodzaj usług chcemy oferować w naszym miejscu.

Styl, standard, typ czyli projektujemy hotele!

Projektowanie tak dużego obiektu nie jest łatwym zadaniem, i na dodatek jest potrzebny cały zespół ludzi, każdy od innej części projektu. Po zastanowieniu się i wybraniu lokalizacji musimy sprecyzować typ hotelu, czy będzie to typowe Spa z masażem i kąpielą w błocie czy może miejsce dla całej rodziny ze zwierzętami nad uroczym jeziorkiem i miejscem blisko natury. Ciche, spokojne, z dala od ruchliwych autostrad- niektórzy uwielbiają zaszyć się w takich miejscach na kilka dni, aby odpocząć i znaleźć motywację do powrotu. To bardzo ważne, aby wybrać konkretny typ, jakim chcemy zarządzać i dążyć do jak najbliższej spełnionej wizji tego pięknego pomysłu. Zaprojektujmy swój własny hotel marzeń.

Wybierając miejsce do odpoczynku nie patrzymy już tylko na lokalizacje i jedzenie oraz ilość gwiazdek. Patrzymy także na ukierunkowanie hotelu, usługi atrakcje, dobieramy to miejsce do naszego stylu życia. Nie chcemy spędzać czasu gdzieś gdzie będziemy musieli się dostosować do zasad, które są nam całkiem obce. Nie po to wyjeżdżamy na wakacje, aby się stresować czy męczyć przez najbliższy tydzień.

Wybór dobrej ekipy też jest arcy ważnym zadaniem. Nie wystarczy wziąć pierwszego lepszego, który powie’ Ejj projektujemy hotele zatrudnij nas, a damy ci zniżkę!” nie, nie i nie, tak nie robimy… Zróbmy sobie reaserch, spiszmy wszystkie interesuj nas firmy i porównajmy ich oferty. Wybierając tę najlepszą, a zarazem najkorzystniejszą dla naszego budżetu.