projekty domów

Projekty domów – projekty mieszkalne, budynki, projekty dla developerów.

Przygotowywane przez nas projekty domów lub budynków mieszkalnych stanowią kompleksową całość. Projekty domów (czy projekty developerskie) obejmują wszystkie opracowania oraz formalności administracyjne niezbędne do rozpoczęcia realizacji budowy.
Na życzenie klienta bierzemy udział w procesie realizacji projektu budowlanego.

Studio O2 zatrudnia profesjonalnych architektów z Rzeszowa i Wrocławia. Zapewniamy adaptacje projektów gotowych, sprzedaż projektów oraz projekty indywidualne.

Tworzymy projekty architektoniczne i zapewniamy kompleksową obsługę. Podążamy za nowościami i stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe rozwiązania.
Spełniamy wyobrażenia inwestorów i ich rodzin na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń.

Jakie projekty możemy dla Ciebie wykonać?

  • Projekty domów parterowych – to najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają problemy z poruszaniem się. Brak piętra i schodów zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się i komunikację w domu.
  • Projekty domów nowoczesnych z poddaszem – spodobają się osobom, które chcą podzielić dom na strefę nocną i dzienną.
  • Zabudowa szeregowa – niezwykle popularna na nowoczesnych osiedlach. To parterowe domki, które zapewniają więcej przestrzeni niż mieszkania w blokach, a także gwarantują dostęp do własnego ogródka.
  • Bloki mieszkalne i apartamentowce – projektujemy także bloki i apartamenty idealnie komponujące się z otaczającą je przyrodą oraz zapewniające odpowiednią ilość przestrzeni dla małych rodzin i singli.

Projektowanie domów to nasza pasja

Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych, budynków mieszkalno-biurowych, zabudowy szeregowej i apartamentów – to wszystko znajdziesz w ofercie pracowni architektonicznej StudioO2. Współpracujemy z architektami z Rzeszowa oraz Wrocławia, którzy potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

Wszystkie przygotowane przez nas projekty domów tworzone są z myślą o Tobie i Twojej rodzinie. Kierujemy się nie tylko estetycznym wyglądem budynku, lecz także jego funkcjonalnością. Stawiamy przede wszystkim na rozwiązania zapewniające komfort i odpowiadające Twoim potrzebom. Wiemy, jak ważny jest przemyślany układ pomieszczeń, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu, rzetelność i solidność.

Wybierając nasze projekty, nie musisz o nic się martwić – zapewniamy przygotowanie opracowań oraz formalności administracyjnych niezbędnych do realizacji budowy. Zawsze stajemy na wysokości zadania, a wszystkie nietypowe projekty domów są wyzwaniem, które chętnie podejmujemy. W StudioO2 przygotujemy także projekty indywidualne, dostosowane do potrzeb Inwestora.